Vi som arbetar här

annika k
Annika Karlsson
Felanmälan, uthyrning, idrottshall
annika.karlsson@melinsfastigheter.se
019-16 48 41

Ulf Brunnberg - Örebro öster
Ulf Brunnberg
Fastighetsskötare Öster
ulf@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70

Lynette Dahlberg - Uthyrning, krav samt idrottshallen
Lynette Dahlberg
Uthyrning, krav
lynette@melinsfastigheter.se
019-16 48 46

Mats Domberg - VD Melins Fastighetsförvaltning
Mats Domberg
mats@melinsfastigheter.se
070-562 08 31

Anders Ekdahl - Felanmälan
Anders Ekdahl
Fastighetsskötare Hallsberg och Kumla
anders@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70

FotografNinaHellstrom-Annika.20x30.1107-2053
Annika Lindmark
Ekonom
019-16 48 45

Annika Eklund - Controller
Annika Eklund
Mammaledig


Bert Johansson - Felanmälan
Pekka Vikman
Fastighetsskötare Nora
pekka@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70

Marie-Louise Johansson - Fastighetsstäd
Marie-Louise Johansson
Fastighetsstäd
marie@melinsfastigheter.se

 

Göran Karlsson - Örebro väster
Göran Karlsson
Fastighetsskötare Väster
goran@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70

Michael Nyvelius - Felanmälan
Michael Nyvelius
Fastighetsskötare Norr
micke@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70

Göran Rynning
Göran Rynning
Snickare
Susanne Stångberg - Redovisning
Susanne Stångberg
Redovisning

Peter Wikander
Peter Wikander
Drift & underhåll
peter@melinsfastigheter.se
019-16 48 42

MNinaHellstrom-Melins-B.72dpi.817-32
Elisabeth Berg
Fastighetsstäd
elisabeth@melinsfastigheter.se

MNinaHellstrom-MelinsMagnusS.982-64
Magnus Sköld
Fastighetsskötare Hallsberg
magnus@melinsfastigheter.se
Felanmälan: 019-761 22 70


Viktor Olsson
Förvaltare
viktor@melinsfastigheter.se
019-16 48 49

 
Edvin Melin Ekstrand
edvin@melinsfastigheter.se 
019-761 22 71 


Claudia Menhart
Ekonom
019-16 48 43 

 
Åsa Björkman
Ekonom
019-16 48 47

 
Mikael Kihlberg
VD
mikael@melinsfastigheter.se
019-16 48 44

Foto: Fotograf Nina Hellström

Kontakt

Reception/växel
Tel:
019-16 48 40

E-post: melins@melinsfastigheter.se

Fax: 019-761 22 81

Felanmälan

Felanmälan vardagar 08:00-16:00
Tel: 019-761 22 70

Jour
Akuta fastighetsärenden kvällar och helger
Tel: 019-17 71 41

Adress

Vasatorget 1
703 54 Örebro

Kontoret på Vasatorget 1 är öppet på vardagar
08:00 – 16:00

Lunchstängt 12:00 - 13:00